• Tehnoloogia

  Ökoehituse OÜ palk– ja puitmaju toodetakse tipptehnoloogiliste täisautomaatsete CNC puidutöötlemiskeskustega Hundegger ja AUER. Erinevad CNC puidutöötlemispingid võimaldavad meil pakkuda klientidele suuremat palgiprofiilide valikut ning kiiremat tarneaega. Lõpptulemusena väljastatakse paigaldusvalmis majadetailid, mis nummerdatakse ja pakitakse järjekorras, mis tagab kiire ja lihtsa maja püstituse platsil. Arvutijuhtimisega töötlemiskeskused võimaldavad meil pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti ja täpsust optimaalse ressursikasutuse juures. 

  Puitmajade tootmisliin Hundegger K2

  Hundegger K2 on täisautomaatne tipptehnoloogiline puidutöötlemiskeskus, mis on puit- ja palkmajade tootmiseks välja töötatud ühe selle ala edukaima ettevõtte Hans Hundegger GmbH poolt. 

  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Hundegger-K2i_Robot_-300x188  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_HundeggerK2_detailid2-300x139.fw
   Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Hundegger_detailid1  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Hundegger K2_detailid

  Hundegger K2-ga toodame lisaks tavapärastele puit- ja palkmajadetailidele ka keerukaid erilahendusi: nikerdustega poste, erinevaid tappühendusi, puurimisi, nurga all lõikamisi, nõgusaid profiile ja sisselõikeid.

   

   

   

  Puitmajade tootmisliin AUER BL100A

  Auer Technik on juhtiv Austria puidutöötlemisliinide tootja. Ökoehituses on kasutusel täisautomaatne puidutöötlemiskeskus Auer BL100A, kus töötleme kuni 152 mm paksuseid palkdetaile.

   

  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Auer-300x225   Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Auer_detailid2
  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Auer_detailid-300x225  Ökoehituse_puidutöötlemiskeskus_Auer_etikett-300x224

   

  Analoogselt Hundegger K2 puidutöötlemisseadmele toimub ka Aueril puitdetailide töötlemine spetsiaalse arvutiprogrammi abil, mis saadetakse CNC pinki. Aueril teostatavad töötlused on järkamine, puurimine ja tappimine.