ETTEVÕTTEST

Ökoehituse OÜ on Eesti juhtiv puitmajade tootmisettevõte, mille toodeteks on kvaliteetsed liim- ja massiivpalkmajad, post- ja tala majad ning puitkarkassmajad. Meie poolt kasutatav tootmisviis on efektiivne, pakkudes kiiret ja professionaalset lähenemist vastavalt kliendi soovidele. Usume, et kvaliteetsete ehitustoodete ja teenustega suudame parandada meie klientide elukvaliteeti, luues tervisliku ja loodusõbraliku elukeskkonna.

Ökoehituse põhitoodeteks on:

Oleme puitmajade turul tegutsenud tänaseks 17 aastat. Ökoehituse tänapäevase tehnoloogiaga valmistatud ja korrapäraselt hooldatud puitmajad kestavad aastasadu pakkudes rõõmu ka tulevastele põlvedele. Majade tootmiseks kasutame uusimat tehnoloogiat arvutijuhitimisega CNC -tootmisliinide näol Saksa firmalt Hans Hundegger GmbH ja Austria firmalt Auer Technik, mis võimaldavad saavutada eriti täpse tulemuse kiirete ja keeruliste tööoperatsioonide juures.

Ökoehituse maksimaalseks tootmisvõimsuseks on 100 palkmaja ning 150 puitkarkassmaja aastas. Käesolevaks hetkeks oleme tootnud kokku üle 750 palk- ja puitkarkassmaja. Puitmajade tootmine toimub ca 2000 m2 suurusel kaasaegse tehnoloogiaga sisustatud tootmis- ja ca 1500 m2 suurusel laopinnal. 

Ökoehituse peamised koostööpartnerid asuvad Norras, Saksamaal, Prantsusmaal, Jaapanis, Šveitsis, Austrias, Slovakkias, Sloveenias, Ukrainas ja Eestis. Kuulumine 1999ndast aastast Eesti Puitmajaliitu garanteerib ettevõtte rahvusvahelistele standarditele vastavuse ja tunnustatuse. Meie pikaajaliseks partneriks ja emaettevõtteks on Mountain Loghome OÜ.

Ökoehituse OÜ omab Eesti Puitmajaliidu poolt väljastatud kvaliteedisertifikaati palkmajadele – kõik meie palkmajad on toodetud vastavalt Eesti Puitmajaliidu standarditele.

 

Ökoehituse OÜ on Sinu kindel koostööpartner!